ÚVOD REFERENCIE
Každá miestnosť potrebuje osobitný prístup a návrh, aby sme si vytvorili prostredie príjemné a charakteristické. Nie každý sériovo vybraný nábytok sa hodí do každého priestoru a preto si každá miestnosť vyžaduje individuálny prístup, aby z nej vyžarovala naša vlastná osobnosť.
Šatník Vstavaná skriňa Deliaca stena Obývačka Kuchyňa

Ak hľadáte účinné riešenie pre skrývanie akýchkoľvek vecí, v dnešnej dobe sú najpreferovanejšie dve možnosti: šatník, alebo šatníkova skriňa.

Vstavaná skriňa – obsahuje úložný priestor a svojim vnútorným delením je vyrobený vždy účelne a individuálne podľa potrieb zákazníka a priestorovej možnosti v bytovej jednotke.

Typickým prvkom je teda využitie daného miesta bez zvyšku a tiež bez zadnej strany a často aj bez bočných stien. Vstavaná skriňa sa vyznačuje posuvnými dverami, ktoré dotvárajú najdôležitejšiu časť estetického vzhľadu skrine.

Dvere sú vyrábané z rôznych materiálov laminovanej drevotriesky, dýhovanej drevotrieskovej dosky, ktoré majú rôzne škály prevedenia, alebo farebného dekoru. Ďalšou možnosťou sú zrkadlové, alebo sklenené dvere, pri ktorých je neodmysliteľnou časťou bezpečnostná fólia, ktorá je nalepená zo zadnej strany dverí a pri rozbití drží sklo pokope.